loadingimg

Wczytuję dane...

KOSZT PRZESYŁKI

Transport Gratis

Zakupy powyżej 199 zł przesyłka priorytetowa GRATIS

W przypadku wymiany towaru klient ponosi ponowne koszty przesyłki w wysokości 10 zł.

POCZTA POLSKA - POCZTEX

Paczka priorytetowa - 10 zł
Przesyłka kurierska - 16 zł
Przesyłka pobraniowa - 16 zł

FORMY PŁATNOŚCI

 • PayU
 • Wpłata na konto
 • Przesyłka pobraniowa

DANE DO PRZELEWU

F.H. SOHO

Bożena Górnik

ul. Focha 13

26-600 Radom

Alior Bank S.A.

90 2490 0005 0000 4530 2043 7526

(W tytule płatności proszę podać nr. zamówienia)

Facebook

Zwrot i wymiana towaru

ZWROT I WYMIANA

 1. Kupujący może dokonać zwrotu, jak i wymiany towaru na inny model lub rozmiar dostępny w sklepie internetowym www.sohobuty.pl. 
 2.  Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Przepisów powyższej ustawy nie stosuje się do przedmiotów zakupionych i odebranych osobiście.
  W przypadku chęci odstąpienia od umowy należy przesłać na nasz adres mailowy sklep@sohobuty.pl oświadczenie o odstąpieniu od mowy awartej na odległość.
 3. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia. 
 4. W przypadku odstąpienia od umowy Klient jest zobowiązany do odesłania na własny koszt zakupionych produktów w oryginalnym opakowaniu wraz z wypełnionym formularzem zwrotu/wymiany dołączonym do paczki i oryginalnym dowodem zakupu. Formularz można także pobrać TUTAJ.
 5. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Prosimy o odesłanie towaru za pośrednictwem dowolnej firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej (przesyłka rejestrowana).

 6. Należność za zwrócony produkt Klient otrzyma przelewem na wskazany w oświadczeniu numer rachunku bankowego w przeciągu 14 dni roboczych od momentu otrzymania zwróconego produktu. Koszty odesłania produktu nie podlegają zwrotowi.

 7. Sprzedawca nie przyjmuje paczek wysłanych na jego koszt oraz paczek wysłanych za pobraniem.

 8. W przypadku wymiany towaru prosimy o wypełnienie formularza zwrotu/wymiany dołączonego do paczki lub pobrać go TUTAJ.

  Dodatkowo Konsument ponosi koszt przesyłki w wysokości 10 zł, które należy przelać na konto firmowe lub dołączyć do paczki. 

 9. Przed odesłaniem produktu na wymianę prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu sprawdzenia dostępności towaru na wymianę. W przypadku braku wcześniejszego kontaktu towar na wymianę może być niedostępny.

 10. Produkty na zwrot lub wymianę prosimy kierować na adres sklepu:

             F.H. SOHO BOŻENA GÓRNIK
             UL. FOCHA 13
             26-600 RADOM