loadingimg

Wczytuję dane...

KOSZT PRZESYŁKI

Transport Gratis

Zakupy powyżej 199 zł przesyłka priorytetowa GRATIS

W przypadku wymiany towaru klient ponosi ponowne koszty przesyłki w wysokości 10 zł.

POCZTA POLSKA - POCZTEX

Paczka priorytetowa - 10 zł
Przesyłka kurierska - 16 zł
Przesyłka pobraniowa - 16 zł

FORMY PŁATNOŚCI

  • PayU
  • Wpłata na konto
  • Przesyłka pobraniowa

DANE DO PRZELEWU

F.H. SOHO

Bożena Górnik

ul. Focha 13

26-600 Radom

Alior Bank S.A.

90 2490 0005 0000 4530 2043 7526

(W tytule płatności proszę podać nr. zamówienia)

Facebook

Pielęgnacja obuwia

ZASADY UŻYTKOWANIA OBUWIA

1. Obuwie powinno być rozsznurowane podczas jego zakładania i zdejmowania.

2. W celu uniknięcia przetarcia zapiętków zawsze należy nosić obuwie dokładnie zasznurowane (duże znaczenie ma tutaj dobranie obuwia do tęgości i długości stopy).

3. Czyszczenie należy wykonać przy użyciu wilgotnej szmatki lub gąbki (niedopuszczalne jest pranie obuwia, pozbawia to skórę elastyczności, w efekcie powoduje jej pękanie oraz osłabia szwy i spoiny klejowe).

4. Na ile to możliwe, należy unikać przemoczenia obuwia szczególnie skórzanego, gdyby jednak się to zdarzyło, należy pamiętać że suszenie winno odbywać się w temperaturze pokojowej, obuwie należy rozsznurować, nie można dopuścić do jego deformacji, wykorzystując prawidełka lub wypełnić wnętrze butów miękkim papierem. Prosimy pamiętać, aby do suszenia obuwia nie wykorzystywać suszarek, grzejników czy piecyków, intensywne suszenie może doprowadzić do zniszczenia obuwia.

5. Warto poświęcić chwilę czasu na bieżącą konserwację obuwia, wykorzystując do tego celu właściwe dla danego rodzaju skóry środki oraz sposoby konserwacji, ze wskazaniem właściwych środków, które przedstawiamy poniżej.

KONSERWACJA OBUWIA

1. SKÓRA LICOWA

Zabrudzone wierzchy obuwia zmyć szmatką zwilżoną w wodzie i wysuszyć w temperaturze pokojowej.

Następnie stosować pasty lub kremy zgodne z kolorem wierzchu. (Preparaty dostępne są w naszym sklepie internetowym, w zakładce AKCESORIA)

2. PULL-UP, RUSTIC, CRAZY HORSE

Zabrudzone wierzchy obuwia zmyć szmatką lub gąbką zwilżoną w wodzie i wysuszyć w temperaturze pokojowej. Następnie stosować środki natłuszczające w aerozolu, zgodne z kolorem skóry lub bezbarwne. (Preparaty dostępne są w naszym sklepie internetowym, w zakładce AKCESORIA)

3. NUBUK, WELUR

Zabrudzone wierzchy obuwia oczyścić specjalnie do tego przeznaczoną szczotką gumową. Można stosować impregnaty w aerozolu przeznaczone do nubuków i welurów. Nie używać past i kremów. (Preparaty dostępne są w naszym sklepie internetowym, w zakładce AKCESORIA)

4. SKÓRA TYPU BUFALLO

Zabrudzone obuwie zmyć zamoczoną w czystej wodzie i wyciśniętą gąbką lub szmatką oraz wysuszyć w temperaturze otoczenia. Na oczyszczoną i wysuszoną powierzchnię cholewki nanieść niewielką ilość kremu lub pasty do obuwia. Przetrzeć powierzchnię lekko zwilżoną tkaniną. Po krótkim czasie obuwie należy wypolerować przy pomocy miękkiej tkaniny lub szczotki. Należy unikać przemoczenia obuwia.

5. SKÓRY LAKIEROWANE

Zabrudzone wierzchy obuwia zmyć szmatką lub gąbką zwilżoną w wodzie i wysuszyć w temperaturze pokojowej. Następnie stosować kremy bezbarwne. (Preparaty dostępne są w naszym sklepie internetowym, w zakładce AKCESORIA).

6. FLORENTIK

Zabrudzone wierzchy obuwia zmyć szmatką lub gąbką zwilżoną w wodzie i wysuszyć w temperaturze pokojowej. Następnie stosować kremy bezbarwne na bazie wosku przeznaczone do skóry florentik. (Preparaty dostępne są w naszym sklepie internetowym, w zakładce AKCESORIA).

UWAGA!

Nie nakładać zbyt grubej warstwy pasty. Lepiej konserwować buty częściej mniejszą ilością pasty, dokładnie ją rozprowadzając. Nie nakładać nowej warstwy pasty na starą.