ZWROT I WYMIANA

 1. Kupujący może dokonać zwrotu, jak i wymiany towaru na inny model lub rozmiar dostępny w sklepie internetowym www.sohobuty.pl.

 2. Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia, 12 miesięcy. Przepisów powyższej ustawy nie stosuje się do przedmiotów zakupionych i odebranych osobiście. W przypadku chęci odstąpienia od umowy należy przesłać na nasz adres mailowy oświadczenie o odstąpieniu od mowy zawartej na odległość.

 3. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia. 

 4. W przypadku odstąpienia od umowy Klient jest zobowiązany do odesłania na własny koszt zakupionych produktów w oryginalnym opakowaniu wraz z wypełnionym formularzem zwrotu/wymiany dołączonym do paczki i oryginalnym dowodem zakupu. Formularz można także pobrać TUTAJ.

 5. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Prosimy o odesłanie towaru za pośrednictwem dowolnej firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej (przesyłka rejestrowana).

 6. Należność za zwrócony produkt Klient otrzyma przelewem na wskazany w oświadczeniu numer rachunku bankowego w przeciągu 14 dni roboczych od momentu otrzymania zwróconego produktu.

 7. Sprzedawca nie przyjmuje paczek wysłanych na jego koszt oraz paczek wysłanych za pobraniem, a także do punktów odbioru (Orlen, Żabka, Ruch, Urząd Pocztowy, Paczkomat).

 8. W przypadku wymiany towaru prosimy o wypełnienie formularza zwrotu/wymiany dołączonego do paczki lub pobrać go TUTAJ.

 9. Dodatkowo Konsument ponosi koszt przesyłki w wysokości 10 zł, które należy przelać na konto firmowe lub dołączyć do paczki.

 10. Przed odesłaniem produktu na wymianę prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu sprawdzenia dostępności towaru na wymianę. W przypadku braku wcześniejszego kontaktu towar na wymianę może być niedostępny.

 11. Produkty na zwrot lub wymianę prosimy kierować na adres sklepu:

  F.H. SOHO BOŻENA GÓRNIK
  UL. FOCHA 13
  26-600 RADOMZarejestrowano nowe konto

Masz juz konto?
Zaloguj sie Lub Resetuj hasło